Półfinalista Mam Talent TVN na scenie Targów Edu Opole.

Student II roku pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i terapeutycznej na Uniwersytecie Opolskim, młody przedsiębiorca. Artysta sceniczny, związany z kuglarstwem od 2002 roku.Występował na terenie Szwajcarii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Francji oraz całej Polski. Instruktor grupy cyrkowej „Cudaki” oraz „Trolik Opole” Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i zajęć cyrkowych dla dzieci i dorosłych. Propagator pedagogiki nowego cyrku oraz sztuki żonglowania.
Krzysztof opowie Wam o swojej działalności, pokaże jak pasja, może stać się sposobem na życie oraz w jaki sposób można łączyć studia z rozwojem kariery zawodowej. Spotkanie z Krzysztofem na stoisku AKADEMICKIEGO  CENTRUM KARIER UNIWERSYTETU OPOLSKIEGO.

http://mamtalent.tvn.pl/wideo,1912,v/tanczacy-z-diabolo-krzysztof-riewold,43853.html

AKADEMICKIE CENTRUM KARIER UNIWERSYTETU OPOLSKIEGO

To miejsce, w którym już od pierwszego roku studiów zatroszczymy się o Twoją karierę i pomożemy odnaleźć się na rynku pracy. Połączenie zajęć dydaktycznych i świetnego poziomu kształcenia UO z działaniami nakierowanymi na rozwijanie kompetencji karierowych oferowanymi przez ACK, pozwoli Ci rozwinąć Twój potencjał i umożliwi świetny start w profesjonalną karierę zawodową. 

Zależy nam na tym, aby młodzi ludzie przekuwali zdobywaną na uczelni wiedzę w praktyczne umiejętności. Pomagamy definiować cele zawodowe, ułatwiamy odnajdywanie się na rynku pracy, generujemy oferty dostosowane do Waszych potrzeb i doświadczenia.

Nasze główne zadania to:
    - rozwijanie współpracy na linii biznes-nauka
    - tworzenie atrakcyjnych konkursów stażowych
    - organizacja szkoleń, warsztatów i spotkań
    - pomoc w poszukiwaniu pracy w kraju i zagranicą
    - generowanie ofert staży, praktyk i wolontariatu
    - organizacja nieobowiązkowych praktyk dodatkowych (Praktyki+)
    - oferowanie doradztwa zawodowego i pomocy psychologicznej
    - prowadzenie monitoringu karier zawodowych absolwentów UO
    - organizacja Giełdy Pracy i udział w wydarzeniach poświęconych rynkowi pracy

Ponieważ wiemy, jak ważne jest rozwijanie swojej kreatywności oraz realizacja własnych marzeń i pasji, zależ nam na poszukiwaniu ofert dostosowanych do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i umiejętności każdej zgłaszającej się do nas osoby. Chcemy również promować prawdziwych pasjonatów, którzy umieją korzystać ze swoich talentów i przekuwać je w nie tylko w kapitał, ale również dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi. Dlatego zależy nam, abyście spotkali się na naszym stoisku z jedną z takich osób.